Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualno軼i
安i皻o Latawca 2016

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej i Urz康 Miasta P這cka zapraszaj do udzia逝 w „安i璚ie Latawca”. Konkurs zaplanowano na 1 pa寮ziernika 2016 roku, godz. 9.00.

Zawody b璠 rozgrywane w dw鏂h kategoriach: latawce p豉skie i latawce skrzynkowe.Warunkiem wzi璚ia udzia逝w konkursie jest posiadaniew豉snor璚znie wykonanych latawc闚.

W ka盥ej kategorii oceniane b璠: wygl康, estetyka wykonania, trudno嗆 i skomplikowanie konstrukcji, stabilno嗆 w locie oraz efekty specjalne.

Wspieraj nas Peklimar, Rynex, Galeria Wis豉, Petrotel, Recon oraz PSS ,,Spo貫m”.

Serdecznie zapraszamy ca貫 rodziny, czeka b璠zie na Pa雟twa gor帷a groch闚ka, oraz dyplomy upami皻niaj帷e dla ka盥ego dziecka kt鏎e odwiedzi nasze lotnisko.

Zapoznaj si z regulaminem zawod闚.

Motoparalotniowe Mistrzostwa 安iata

W dniach 20 – 27 sierpnia w Wielkiej Brytanii odbywa造 si 9. Motoparalotniowe Mistrzostwa 安iata oraz 15. Mikrolotowe Mistrzostwa 安iata. Wojciech B鏬da zoby na nich 3 medale - przeczytaj relacj
Szybowcowe Mistrzostwa Polski
ㄆkasz Kornacki, pilot naszego aeroklubu, zosta II Wicemistrzem Polski w klasie Klub. Szybowcowe Mistrzostwa Polski by造 rozgrywane w dniach 2-9 lipca w Aeroklubie Cz瘰tochowskim. Gratulujemy!
Pe軟e wyniki - soaringspot.com

Szybowcowy rajd po Europie
Na p這ckim lotnisku wyl康owa這 w czwartek dziewi耩 szybowc闚 z Holandii i Niemiec (m.in ASH25, ASH26, ASH31,Arcus, DG-808,Nimbus 3DT). Piloci bior udzia w szybowcowym rajdzie po Europie - Euroglide 2000km, w kt鏎ym P這ck jest jednym z punkt闚 zwrotnych trasy. Nast瘼ny etap to Krosno. 砰czymy dobrej pogody i udanych przelot闚.

Niecodzienny Go嗆
W dniu 19.06.2016 roku mieli鄉y okazj go軼i na p這ckim lotnisku Prezydenta Rzeczpospolitej Polski Pana Andrzeja Dud. Niech przylot na nasze lotnisko b璠zie dowodem potrzeby utrzymania tego typu lotnisk - nie tylko do cel闚 sportowych, ale r闚nie gospodarczych, obronnych oraz reprezentacyjnych.

Pobierz zdj璚ie w pe軟ej rozdzielczo軼i