Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualno軼i
AZM
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej w g喚bokim 瘸lem zawiadamia wszystkich cz這nk闚 oraz znajomych, 瞠 w dniu 26 lutego 2015 roku w wieku 25 lat zmar nasz pracownik, kolega Jarek Nowocin. W wielkim b鏊u 陰czymy si z siostr Jarka i pozosta豉 rodzin.
Informacje dotycz帷e pogrzebu podane b璠 w p騧niejszym terminie.

Uroczysto軼i pogrzebowe odb璠 si w 鈔od, 4 marca, o godz 1430 w ko軼iele w Ciachcinie
Szkolenia 2015
Informujemy 瞠 dnia 21 lutego b.r (sobota) o godz 10.00 na lotnisku w P這cku odb璠zie si zebranie informacyjne dla kandydat闚 na szkolenie lotnicze w sezonie 2015. Po zebraniu przewidujemy pierwszy wyk豉d. Serdecznie zapraszamy wszystkich ch皻nych.

Nasza organizacja posiada certyfikat na szkolenia lotnicze wg przepis闚 PART-FCL. Obecnie mo瞠my szkoli w nast瘼uj帷ych specjalno軼iach:
PPL(A), LAPL (A), SPL, a tak瞠 uprawnie wpisywanych do licencji:
Akrobacja, Loty nocne, Nowy rodzaj startu, Holowanie szybowc闚, Holowanie baner闚

Przeka 1% podatku na Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej pragnie przypomnie wszystkim cz這nkom i sympatykom aeroklubu o mo磧iwo軼i przekazania 1% swojego podatku na dzia豉lno嗆 lotnicz Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej.

Niewiele Ci to kosztuje, a daje szanse na rozw鎩 dzia豉lno軼i lotniczej w naszym klubie. Tegoroczny odpis planujemy przeznaczy na zakup logera do rejestracji przelot闚 szybowcowych.

Liczymy na Ciebie
AZM P這ck.

Pom騜 lotnikom rozwin望 skrzyd豉 - wesprzyj dzia豉lno嗆 szkoleniow i sportow polskich lotnik闚.
Aeroklub Polski
Ju jutro w siedzibie PKOl, podczas konferencji prasowej podsumujemy udany sezon 2014 oraz zaprezentujemy najwa積iejsze wydarzenia i plany na 2015. Z tej okazji do Polski ze specjaln wizyt przyje盥瘸, Prezydent FAI dr John Grubbstrom. Swoj obecno嗆 potwierdzili Prezydenci miast Pruszkowa i Legnicy, w kt鏎ych to odb璠 si dwie z czterech mistrzostw w 2015 roku.
Wa積ymi go嗆mi b璠 zawodnicy Mistrzowie 安iata i Europy: Sebastian Kawa, Maciej Pospieszy雟ki, ㄆkasz W鎩cik, Boles豉w Radomski, Dariusz Lechowski, Norbert Nowicki, Grzegorz Romicki, Jaros豉w Balcerzewski i Wojciech B鏬da. Ponadto na konferencji wyst徙i Krzysztof Zapart tegoroczny zdobywca pi徠ego miejsca w pucharze Gordona Benetta oraz uczestnicy projektu Polska Stratosfera, kt鏎zy niespe軟a dwa miesi帷e temu pobili rekord 鈍iata w skoku ze stratosfery
Zapraszamy na transmisj on-line z tego spotkania. Pocz徠ek przekazu 11:30, na witrynie internetowej AP lub pod adresem: http://new.livestream.com/premiummediapl/events/3714862
Wydarzenie 2014 roku. Wybierajcie!
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej zwraca si do wszystkich sympatyk闚 o wsparcie lotniczego wydarzenia w P這cku.
Pom騜cie naszej imprezie RiverFly P這ck wybi si z szumu medialnego. Ka盥e "Lubi to" na facebookowym profilu portalplock.pl pod poni窺zym zdj璚iem to punkt!