Witamy w Aeroklubie Ziemi Mazowieckiej

Aktualno軼i
Przeka 1% podatku na Aeroklub Ziemi Mazowieckiej

Aeroklub Ziemi Mazowieckiej pragnie przypomnie wszystkim cz這nkom i sympatykom aeroklubu o mo磧iwo軼i przekazania 1% swojego podatku na dzia豉lno嗆 lotnicz Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej.

Niewiele Ci to kosztuje, a daje szanse na rozw鎩 dzia豉lno軼i lotniczej w naszym klubie. Tegoroczny odpis planujemy przeznaczy na zakup logera do rejestracji przelot闚 szybowcowych.

Liczymy na Ciebie
AZM P這ck.

Pom騜 lotnikom rozwin望 skrzyd豉 - wesprzyj dzia豉lno嗆 szkoleniow i sportow polskich lotnik闚.
Aeroklub Polski
Ju jutro w siedzibie PKOl, podczas konferencji prasowej podsumujemy udany sezon 2014 oraz zaprezentujemy najwa積iejsze wydarzenia i plany na 2015. Z tej okazji do Polski ze specjaln wizyt przyje盥瘸, Prezydent FAI dr John Grubbstrom. Swoj obecno嗆 potwierdzili Prezydenci miast Pruszkowa i Legnicy, w kt鏎ych to odb璠 si dwie z czterech mistrzostw w 2015 roku.
Wa積ymi go嗆mi b璠 zawodnicy Mistrzowie 安iata i Europy: Sebastian Kawa, Maciej Pospieszy雟ki, ㄆkasz W鎩cik, Boles豉w Radomski, Dariusz Lechowski, Norbert Nowicki, Grzegorz Romicki, Jaros豉w Balcerzewski i Wojciech B鏬da. Ponadto na konferencji wyst徙i Krzysztof Zapart tegoroczny zdobywca pi徠ego miejsca w pucharze Gordona Benetta oraz uczestnicy projektu Polska Stratosfera, kt鏎zy niespe軟a dwa miesi帷e temu pobili rekord 鈍iata w skoku ze stratosfery
Zapraszamy na transmisj on-line z tego spotkania. Pocz徠ek przekazu 11:30, na witrynie internetowej AP lub pod adresem: http://new.livestream.com/premiummediapl/events/3714862
Wydarzenie 2014 roku. Wybierajcie!
Aeroklub Ziemi Mazowieckiej zwraca si do wszystkich sympatyk闚 o wsparcie lotniczego wydarzenia w P這cku.
Pom騜cie naszej imprezie RiverFly P這ck wybi si z szumu medialnego. Ka盥e "Lubi to" na facebookowym profilu portalplock.pl pod poni窺zym zdj璚iem to punkt!
安i皻a
Sezon 2014
AZM w obiektywie Wojtka Stasiaka - zapraszamy do obejrzenia pe軟ej galerii podsumowuj帷ej sezon 2014.