Aktualno軼i
IV Bitwa o P這ck
Ostatni weekend sierpnia zapowiada si wyj徠kowo ciekawie. Pr鏂z motoparalotniarzy, swoje zawody rozegraj r闚nie modelarze. Szczeg馧y na www.esa.rcplock.pl
Zawody Motoparalotniowe o Puchar Prezydenta Miasta P這cka
W dniach 30-31 sierpnia 2014r. zapraszamy zawodnik闚 i kibic闚 podniebnego driftu na I Zawody Motoparalotniowe o Puchar Prezydenta Miasta P這cka.
Zobaczycie 鈍iatow czo堯wk pilot闚 motoparalotniowych specjalizuj帷ych si w slalomach pomi璠zy 12m wysoko軼i pylonami, mkn帷ych z pr璠kosci ponad 100km/h. Gwarantujemy wysoki poziom adrenaliny!

Szczeg馧y na facebook.com/riverflyplock

Relacja z Szybowcowych Mistrzostw Polski w klasie Club
Zapraszamy do zapoznania si z relacj ㄆkasza Kornackiego z Szybowcowych Mistrzostw Polski w klasie Club - artyku

Mamy Wicemistrza Polski!
W Lisich K徠ach zako鎍zy造 si Szybowcowe Mistrzostwa Polski w Klasie Klub-A. Nasz zawodnik, cz這nek Kadry Narodowej - ㄆkasz Kornacki - zdoby tytu I Wicemistrza Polski. Gratulacje!!!
Pe軟e wyniki na: soaringspot.com/cluba/results/club/
Cennik